RESULTATER NM 2015

09.11.2015
RESULTATER NM 2015

 NM Småhund 2015 Vestoppland HHK, Osbakken Sum NM Rangering Dommer Resultat Dommer Resultat Kat.nr. d.1 Kat.nr. d.2 Rase Reg.nr. Navn Eier poeng Nr. Dag 1 Dag 1 Dag 2 Dag 2 

1034 Beagle NO36493/09 Tyriberget's Kikki Arve Hansen 230 1 Roy Tveit 2x1.Rå (+1x2.Rå) Terje Granseth 1x1.Ha 1x1.Rå

1021 1020 Drever 14751/08 Bloksbergs Vivva Terje Korsmo 227 2 Øystein Framnes 1x1.Ha 1x2.Ha John Vildåsen 2x1.Re

1026 1026 Drever SE35270/2012 Skånstorpgårdens Frida John Kristian Solbrekke 198 3 Oddbjørn Grønvold 2x1.Rå Svein Andreassen 1x1.Rå

1015 1014 Drever SE45192/2011 Ylin Pulmu Jan A. Haugom - J. Uhlen 189 4 Erik Helli 1x1.Ha Per Olav Bergli 1x1.Ha 1x3.Ha

1002 1002 Drever 20439/08 Sagløkken's B-Luna Arild Andersen 189 5 Ronny Engen 2x1.Rå Per Harald Sivesind 1x1.Rå 1x2.Rå

1001 1001 Drever SE30923/2011 Näsfjällets Diva Kim Alund 179 6 Roar Herberg 1x1.Ha Per Arne Fosnes 1x1.Ha

1014 1013 Drever SE25874/2011 Conitas Veselin Jan Arne Haugom 176 7 Per Olav Bergli 2x1.Rå Rune Hedegart 1x2.Ha

1004 1003 Drever NO30150/09 Lotta Kjetil Bakke 173 8 Per Arne Fosnes 1x2.Rå Roy Tveit 2x1.Rå

1028 1028 Beagle NO46635/11 Silver Creek S`Bera Brynjulf Strømsaas 167 9 Morten Skjølås 1x1.Rå Trond Solhaug 1x1.Rå

1030 1030 Drever NO42989/11 Røygården's Troya Svein Erik Tomter 160 10 Jan Erik Lien 1x3.Rå Morten Skjølås 2x1.Rå

1033 1023 Drever NO35444/10 Haresporet's Nix-Baron Arne Olsby 157 11 Ole N. Sand 1x3.Ha Oddbjørn Grønvold 1x1.Ha

1013 1012 Drever S32277/2007 General-Ticko Kurt Haugen 157 12 Geir Ove Dalby 1x1.Rå 1x3.Rå Roar Herberg 1x2.Rå 1x3.Rå

1005 1005 Drever SE20563/2011 Nattslagets Simba Terje Bergersen 153 13 Kjell Morten Larsen 1x1.Ha Ronny Engen 1x2.Rå

1025 1025 Beagle NO38565/12 Mac Skofs Champ Tom-Vegard Skjerpan 146 14 John Vildåsen 1x0.Ha Finn Hvalsbråthen 1x1.Rå

1006 1006 Drever NO60231/09 Ronja Anders Thorrud - B. Johansen 145 15 Terje Noem 1x3.Ha Ole n. Sand 1x2.Rå

1024 1024 Drever 28657/08 Lyngdølens Nitro Yngvar Olsen 108 16 Terje Andreassen 1x1.Rå 1x2.Rå Kjell Morten Larsen Ingen los

1018 1017 Beagle NO59158/10 Sonja Geir Håland 84 17 Trond Solhaug Ingen los Jan Erik Lien 1x3.Rå

1023 1022 Beagle FI36846/09 Kuopusmaa Lila Roy Gøran Lindstrøm 77 18 Per Harald Sivesind 1x3.Ha Øystein Framnes Ingen los

1008 1008 Beagle 17383/08 Lilymere Ricki Sigmund Dehlin 25 19 Finn Hvalsbråthen Ingen los Terje Noem Ingen los

1032 1033 Beagle NO36819/09 Tyriberget's Lissy Morten Åsen 17 20 Svein Andreassen Ingen los Geir Ove Dalby Trukket etter 1 t.

 
Andre aktuelle saker
 
Antall besøkende: 7192707 - Online: 91 - Sist oppdatert: 17.02.2024 - Legg til i favoritter - Tips en venn - Aeston
Hjem