11. April skreiv lena arntsen
(Telemark)
|
da har jeg lagt ut en artikkel med resultatene fra NKK utstillinga i Bø i februar (se sist redigerte artikler på forsiden her), med et par bilder. Grunnet dårlig kamera ble det bare noen få bilder som ble bra, så vi får satse på bedre kvalitet neste gang ;)
|
|
8. April skreiv lena arntsen
(Telemark)
|
den var kjapp ronny :D god du er! Ønsker også alle som er tatt ut til Landskampen MASSE lykke til! dette går nok sp det suser ;)
|
|
8. April skreiv Kjetil M
(Sørlandet)
|
Gratulerer til alle Dere som er tatt ut til landskampen ! Et kjempelag . Tror jeg sier seieren er vår allerede ! ;-) ;-)
|
|
8. April skreiv Web Ronny
(Hedmark/Oppland)
|
Da er Terminliste for utstillinger 2010 på plass, så da er det bare å melde på,ønsker alle en fin utstilling sesong og så er det bare å melde på til treffet i Telemark 29 Mai,Sørlandet Drever ring hadde jo et flott opplegg i fjor med masse Drevere så møt opp folkens!!
|
|
7. April skreiv Thorleif Engh
(Østfold)
|
I mitt innlegg vedr utstillingen i Nunntorp ser jeg at jeg har gitt Tom Gjeruldsen karakteriseringen : halt pga kloklipp?? Tom var nok i fin form men Kat. 13 - Sigerhaugens Fido haltet og kunne ikke premieres. Så er det rettet opp. Pussig at det ikke har kommet noen kommentarer.
|
|
7. April skreiv lena arntsen
(Telemark)
|
Jeg savner en terminliste over årets utstillinger her inne, er det jeg som har blitt blind eller er den fjernet? :) vet den ligger på nkk sine sider, men som kathrine sa til meg, så er det kjekt å ha en oversikt her inne også :)
|
|
6. April skreiv Thorleif Engh
(Østfold)
|
Gratulerer til mine "medkonkurrenter" i Sverige (utstilling Nunntorp). Tenkte å fylle ut manglende info. Av 27 drevere var det 6 norske, derav 3 fra Sørlandet. Lang reise. Det ble norsk både BIR og BIM, og resultatene ble, som flg :
Kat. 6 - Sigerhaugens Pivo / Olav Skeivoll (Sørlandet) - 1 + CK + 1 BIR Kat.23 - Bloksbergs Vivva / Stein Wahlstrøm (Østfold) - 1 + CERT + 1 BIM Kat.26 - Sigerhaugens Frøya / Tom Gjeruldsen (Sørlandet) - 1 + CERT + 2 Kat.12 - Naveruds Älling / Morten Svendsen (Østfold) - 1 + 3 Kat.21 - Tyra / Thorleif Engh (Østfold) - 1 + 3 Kat.13 / Tom Gjeruldsen (Sørlandet) - Halt (pga kloklipp??) - kunne ikke premieres
Alt i alt god norsk innsats og sørlendingene som reiste langt var nok fornøyde, tross 1 res.
|
|
5. April skreiv stian bjørnerud
(Østlandet)
|
Takk for hjelpen Kjetil Moland, med hannhund lista. VELDIG BRA
|
|
5. April skreiv kjetil bakke
(Telemark)
|
Takk til kjetil moland med hjelpa for og oppdatere Hannhund lista :-) kjetil
|
|
4. April skreiv Ole Gunnar
(Sørlandet)
|
Gratulerer til Olav Skeivoll å Tom Gjeruldsen. Olav med BIR å Tom si tispe fikk CERT borti Sverige i dag
|
|